fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 690 000 PLN
Powierzchnia
131 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
5

Woźniakowski Nieruchomości ma ogromną przyjemność prezentować bardzo rzadką ofertę nieruchomości.

Lokalizacja: Al. Ujazdowskie 47, Plac Trzech Krzyży.

Budynek: Zabytkowa kamienica z 1922 roku, a od 1926 zwana kamienicą firmy Ericsson. Wybudowana ją w celach inwestycyjnych i na ówczesne lata była pierwszą luksusową kamienicą czynszową. Wewnątrz zachowała się niesamowita, ozdobna winda. A jeszcze w tym roku rozpocznie się odnowienie klatki głównej.

Apartament: Do całkowitej aranżacji. Aktualny układ to czysta propozycja, która bardzróżnić się od nowego projektu. Apartament niepołączony, to znaczy że ofertę stanowią dwie niezależne nieruchomości nad/pod sobą. 93 m2 oraz 38 m2. 

Zapraszam na prezentację, Woźniakowski.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj
Filip Woźniakowski

Filip Woźniakowski

Dyrektor Generalny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu