fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 139 000 PLN
Powierzchnia
133,70 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Jedna z tych oferta, które rzadko pojawiają się na warszawskim rynku nieruchomości. Piękny i wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 61.

Budowa kamienicy rozpoczęła się w 1910 r. i trwała dwa lata. W latach 1919 – 1939 kamienica była siedzibą Państwowego Gimnazjum Żeńskiego im. Narcyzy Żmichowskiej. W celu złagodzenia bryły narożnik budynku ma kształt walca ( do 1944 roku zakończony był kopułą w kształcie pąka).

To tutaj na przedostatnim, czyli 4 piętrze po wyjściu z winy możemy udać się do proponowanej nieruchomości:

4 pokoje na 133,7 m2. Wysokie sufity na 3,5 metra.

Aktualny układ to:
Duży salon,
kuchnia z jadalnią i z balkonem,
łazienka z wanną,
osobna sypialnia,
toaleta,
gabinet w amfiladzie,
główna sypialnia o kształcie koła.

Apartament wykończony wysokiej jakości materiałami. Znajdziemy tutaj dużą ilość marmuru. Całości dopełnia oryginalny drewniany parkiet.

Zapraszam na prezentację, Filip Woźniakowski.

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
Filip Woźniakowski

Filip Woźniakowski

Dyrektor Generalny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu