fbpx

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
526 640 PLN
Powierzchnia
36,32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia NOWE mieszkanie  w stanie deweloperskim w Warszawie w dzielnicy Wola.

Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Stolicy blisko centrum, w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy ze względu na położenie.
 
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,32 m2 mieści się w przepięknym apartamentowcu.

Rozmieszczenie pomieszczeń w mieszkaniu:

* pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,49 m2)
* łazienka z toaletą (6,37 m2)
* hol ( 6,46 m2)
* dodatkowo balkon (4,33m2)

Apartamentowiec znajduje się kompleksie nowoczesnych budynków,  jest wykonany w bardzo wysokim standardzie o niepowtarzalnej architekturze.

Mieści się na nim kompleksbudynków, w którym oprócz mieszkań i przestrzeni rekreacyjnej znajdą sięrównież apartamenty na wynajem, powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe.

Na terenieosiedla znajdować się będzie: place zabaw, ścieżki rowerowe i joggingowe, plac do jogi i tai-chi, siłownia na świeżym powietrzu., park ze ścianką wspinaczkową, zespół boisk do mini hokeja, siatkówki i badminton, fitness klub, punkty usługowe, przedszkole oraz bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane, przestrzenie integracyjne.
       
Nadbezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona oraz monitoring i dedykowana recepcja.

Jest to idealna oferta  dla osób, które chcą zamieszkać w stolicy lub inwestorów, którzy chcą zainwestować swój kapitał.

Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji agencyjnej.

Zapraszam na kontaktu.
Łukasz Jurkiewicz
tel. 502-052-109

Na 1 miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego z naszą pomocą zakup nieruchomości jest prosty. Współpracujemy z Ekspertem ds. Kredytów, który porówna dla Państwa ofertę wszystkich banków. Możecie liczyć na naszą kompleksową, profesjonalną i sprawną obsługę. 

Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebooku codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze aktualne. Sprawdź nas i oceń nas.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Park, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Sklep, Bank, Fitnes, Bar, Plac zabaw
  • Komunikacja: Kolej, Tramwaj, Autobus, Metro
Łukasz Jurkiewicz

Łukasz Jurkiewicz

Agent Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu