fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
961 620 PLN
Powierzchnia
43,71 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebooku codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze aktualne.Sprawdź nas i oceń nas.
Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę w prestiżowej lokalizacji – na Powiślu. W miejscu pełnym różnorodnej, często wysmakowanej architektury miejscem. Powiśle ma już bowiem swoją renomę, ale także  wszystko to, co niezbędne do wygodnego i spokojnego życia.  Łatwo stąd  dotrzeć do tak charakterystycznych miejsc jak plac Trzech Krzyży, Agrykola czy tajemniczy Jazdów. Pobliski Most Łazienkowski pozwala szybko przenieść się na drugą stronę . Prezentujemy  inwestycję o wyjątkowej architekturze i wysokim standardzie. Projekt przewidział 50 mieszkań na 8 piętrach. Autorem projektu wnętrz w częściach wspólnych budynku  jest Lazaro Rosa Violan, szef barcelońskiego Studia Lazaro.

Dzięki jego wizji i starannej realizacji inwestora mieszkańcy otrzymają wystój holi i klatek schodowych w niezwykłym klimacie i najwyższym standardzie.

Mieszkania mają różnorodne metraże od 27 do 189 m2. Wszystkie będą klimatyzowane, wyposażone w instalacje domu inteligentnego, drewniane panoramiczne okna wraz z roletami zewnętrznymi z funkcja moskitiery. Dodatkowo wszystkie łazienki maja ogrzewanie podłogowe.
Kaskadowa forma budynku pozwoliła zagospodarować dwa narożniki budynku i stworzyć tam prywatne tarasy i duże balkony, w części zielone, osłonięte przez zadaszenia i markizy. Rozległe tarasy, przynależne do apartamentów położonych na ostatnim piętrze znajdują się także na dachu.

Pozostałe mieszkania wyposażone są w balkony i loggie. Dla części z nich zaprojektowano kamienne, obrotowe tralki balustrad -mieszkańcy będą mogli je samodzielnie je ustawiać, regulując dopływ światła słonecznego i zapewniając sobie prywatność.
Rozmieszczenie okien w mieszkaniach pozwala na elastyczne wykorzystanie i aranżację przestrzeni. System domu inteligentnego, w który wyposażone będą mieszkania pozwala na sterowanie instalacjami domowymi za pomocą dotykowego ekranu w ścianie lub aplikacji w telefonie. Pod kontrolą są: klimatyzacja, oświetlenie, ogrzewanie i rolety okienne. System można rozbudować

o wiele innych, ciekawych funkcji W czterech lokalach z ogrodami dodatkowo sterować można nawadnianiem zieleni.
W  budynku zaprojektowano 3 poziomowy garaż podziemny, z wygodnymi miejscami postojowymi dla ponad 80 samochodów. Dla mieszkańców dostępna jest stacja ładowania samochodów

elektrycznych. Można też zamówić własne gniazdko przy swoim miejscu parkingowym. Do dyspozycji są również schowki oraz stojaki rowerowe.Prezentowane mieszkanie ma ekspozycję zachodnią okien , wygodną sypialnię oraz przestronna cześć dzienną z częściowo wyodrębnioną  kuchnią. Mieszkanie będzie idealnych rozwiązaniem dla singla lub pary ale także jako zakup na inwestycję. 
Na 1 miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego z naszą

pomocą zakup nieruchomości jest prosty. Współpracujemy z Ekspertem ds. Kredytów,

który porówna dla Państwa ofertę wszystkich banków. Możecie liczyć na naszą

kompleksową, profesjonalną i sprawną obsługę. 

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Centrum handlowe, Rzeka, Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Park
  • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
Agnieszka Goraj

Agnieszka Goraj

Agentka Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu