fbpx

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
691 200 PLN
Powierzchnia
51,20 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Przedstawiam ofertę 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania na warszawskim Mirowie (część Woli leżąca tuż za granicą Śródmieścia). Znajduje się ono na 3. piętrze 12-kondygnacyjnego budynku z 1964 roku. Właściciele dysponują prawem własnościowym do lokalu. 

Mieszkanie jest dwustronne - okna w salonie i jednej z sypialni wychodzą na południowy wschód, zaś w drugiej sypialni i w kuchni na północny wschód. 

Jego powierzchnia wynosi 51,20 m², a składają się na nią: przedpokój (9,9 m²), salon z balkonem (15,8 m² + 2,4 m²), dwie sypialnie (9,1 m² i 8,8 m²), widna kuchnia (5,3 m²), łazienka (2,8 m²) oraz oddzielna toaleta (1 m²). Do lokalu przynależy także piwnica. Podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych wyłożone są drewnianym parkietem, który wymaga jedynie cyklinowania.

Budynek został wzniesiony w technologii ramy H, co oznacza, że większość ścian w lokalu może zostać rozebrana. Pozwala to na liczne przekształcenia układu funkcjonalnego. Do zdjęć dołączam rysunki przedstawiające cztery potencjalne kierunki przebudowy mieszkania, choć możliwych rozwiązań jest oczywiście więcej. Chętnie omówię je z Państwem w czasie prezentacji. 

Mieszkanie jest świetnie skomunikowane - odległość do najbliższego przystanku autobusowego wynosi jedynie 100 m, do przystanku tramwajowego ok. 400 m, do stacji WKD Warszawa Śródmieście niecałe 700 m, podobnie do stacji metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego.  Mimo to jest tu bardzo cicho, gdyż budynek jest wycofany w stronę środka kwartału i nie dociera tu większość szumu z pobliskich ulic. 

O uroku Mirowa decyduje mozaika architektury z różnych epok - od przedwojennej, jak restaurowana obecnie XIX-wieczna kamienica Wolfa Krongolda, przez prefabrykowane budynki z PRL, po współczesne osiedla mieszkaniowe i szklane biurowce. Jest to okolica tętniąca miejskim życiem, której można by wcale nie opuszczać, gdyż wszystko, co potrzebne, znajduje się w odległości krótkiego spaceru: sklepy (w tym Biedronka), przedszkola, szkoły, biura, szpitale (m.in. szpital kliniczny przy ul. Lindleya), muzea (a w szczególności - Muzeum Woli). Kilka przecznic dalej mieści się Fabryka Norblina ze słynnym BioBazarem oraz oddany niedawno do użytku wielofunkcyjny kompleks Browary Warszawskie.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne kameralne zieleńce, a nieco dalej na południe Skwer Alfonsa Grotowskiego oraz warszawskie Filtry. Z kolei kilometr na wschód, w cieniu Pałacu Kultury i Nauki, leży Park Świętokrzyski

***

Jako architektka nie tylko pokażę Państwu mieszkanie i przeprowadzę przez cały proces zakupu, ale także podpowiem, jak można dostosować je do Państwa potrzeb, narysuję wstępny projekt koncepcyjny oraz przekażę kontakty do specjalistów i wykonawców, którzy mogliby wesprzeć Państwa w remoncie. 

Zapraszam do kontaktu! 

arch. Anna Pruszyńska
tel. 694 363 221

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Bank, Przedszkole, Fitnes, Restauracja, Sklep, Bar, Szpital, Szkoła, Apteka, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Basen, Żłobek, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Metro, Kolej, Tramwaj
Anna Pruszyńska

Anna Pruszyńska

Agentka Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu