fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
979 000 PLN
Powierzchnia
55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w kamienicy z 1957  r. przy ulicy Rynek Nowego Miasta 6/8/10.
Idealne mieszkanie dla miłośników oryginalnych, kamienicznych wnętrz. Wyjątkowy adres i zjawiskowa nieruchomość.

Lokal o powierzchni całkowitej 55m2 znajduje się na pierwszym piętrze.
Rozkład pomieszczeń:

* Pokój 1 (13,5m2)
* Pokój 2 (21m2)
* Kuchnia (9m2)
* Łazienka

Dodatkowo:
* Piwnica

W budynku zostały wykonane obróbki blacharskie, wyremontowane kominy, naprawione gzymsy, a także zostały odtworzone pokrycia dachowe.

Mieszkanie ma ogromny potencjał. Na podłodze oryginalny parkiet. Nowe, plastikowe okna.  Dla kogoś z wyobraźnią jest to doskonała okazja do stworzenia pięknego apartamentu w doskonałej lokalizacji.

Kamienica jest elementem pierzei wschodniej Rynku Nowego Miasta, należącej do warszawskich zabytków. Zlokalizowana tuż przy skarpie. Z okien mieszkania roztacza się cudowny widok na Wisłę. Niedaleko mieszkania są piękne parki, tereny rekreacyjne, teatr, klimatyczne restauracje, kawiarnie, bary i sklepy spożywcze. Do Zamku Królewskiego 950 m. W odległości 220 m kursują linie autobusowe ( 118 i 185) i tramwajowe, jak również metro (przystanek Metro Ratusz Arsenał)

Zapraszam do kontaktu:
Kamil Połubiński
786-629-024

Dobro naszego klienta stawiamy zawsze na 1 miejscu, dzięki czemu zakup nieruchomości z naszą pomocą jest prosty. Serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci.pl. Odwiedź nas także na Facebooku i oceń!

  • Teren ogrodzony: Tak
Filip Woźniakowski

Filip Woźniakowski

Dyrektor Generalny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu