fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
78,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

"Aleja Róż 6" po wojnie nazywana potocznie "kamienicą poetów". Na tablicy pamiątkowej umieszczonej na elewacji kamienicy Gałczyński sąsiadował przez ścianę z Broniewskim. Do mieszkania na parterze wprowadził się kilka lat później Antoni Słonimski. Na samej górze mieszkał Leon Kruczkowski. Kamienice zamieszkiwał również Cybulski, artysta i muzyk.
Oprócz licznego grona artystów w budynku mieszkali również decydenci życia kulturalnego: Jerzy Borejsza, minister kultury - Włodzimierz Sokorski, naczelny Kuźnicy - Stefan Żółkiewski.

Kamienica wybudowana w latach 1911-1912 według projektu Karola Jankowskiego i Franciszka Lilpopa. Prezntuję się okazale już z zwenątrz, aczkolwiek swoje prawidzwe piękno ukazuje zaraz po przekroczeniu drzwi frontowych. Klatka schodowa zrealizowana jest z najwyższa dbałością. Czuć kunszt i wyfarinowanie budownictwa przedwojennego.

Na 3 piętro dostaniemy się windą, gdzie znajduje się prezentowany apratmanet. Rozkładowy, komfortowny, przestrzenny - te przymiotniki najlepiej opisują nieruchomość. Na 78.5 m2 znajdziemy:
- pierwszy pokój, czyli główna sypialnia z balkonem z któgo rozprzestrzenia się piękny widok pobliskie kamienice (południe)
- drugi pokój, to gabinet - idealne miejsce do pracy
- trzeci pokój, to duży salon
- kuchnia - osobna, widna z dużym stołem jadalnym - rozprzestrzenia się z niej piękny widok na Dolinkę Swajcarską (północ)
- łazienka z prysznicem
- toaletę

W tym budynku ofertowana jest też inna nieruchomość o powierzchni 104 m2 za kowtę 10500 PLN miesięcznie. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany ofertą - nie czekaj. W tej lokalizacji nieruchomości "rozchodzą" się w błyskawicznym tępie.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Park, Kościół, Zabudowa niska, Fitnes, Bank, Restauracja
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
Filip Woźniakowski

Filip Woźniakowski

Dyrektor Generalny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu