1 025 000 PLN (29 PLN / m2)

Atrakcyjna działka blisko pola golfowego

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Wola Władysławowska

Kontakt z agentem: Woźniakowski Nieruchomości
Opis nieruchomości

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową posiadłość. 

Przepięknie położona działka 12 kilometrów od pola golfowego w Sobieniach Królewskich. Okolica leśna, przeważają lasy sosnowe i mieszane, niedaleko pola i łąki, dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 50 minut.

Cała 3,5 ha posiadłość może zostać podzielona na mniejsze działki, albo po wybudowaniu nowego domu stać się prawdziwą rezydencją usytuowaną w wyjątkowo malowniczym podwarszawskim rejonie. Do asfaltowej drogi jest tylko 400 m przez las, a dwa kilometry do centrum wsi, gdzie znajduje się szkoła, sklepy i kaplica parafialna.

W centralnej części działki znajduje się urocze siedlisko składające się ze stylowego drewnianego domu i budynku gospodarczego z częścią mieszkalną z tarasem. 
Dom 120 metrowy w którym można mieszkać przez cały rok składa się przestronnej, jasnej kuchni z salonem, pokoju i łazienki na parterze, i dwóch pokoi na piętrze. Część mieszkalna budynku gospodarczego - wymagająca remontu - o powierzchni ok 35 m obejmuje salon z łazienką na parterze i sypialnię na pietrze. Z parteru jest wyjście bezpośrednio na zadaszony taras. 

Miejsce to doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny z małymi dziećmi, sprzyja odpoczynkowi i wprost idealnie nadaje się na agroturystykę, do hodowli zwierząt, albo jako przestrzeń wyjątkowej rezydencji. W okolicy nie ma obiektów przemysłowych, jest za to czyste powietrze, zieleń i wyjątkowy klimat. 


Zapraszam na prezentację.
Łukasz Jurkiewicz
tel. 502-052-109

Na 1 miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego z naszą pomocą zakup nieruchomości jest prosty. Współpracujemy z Ekspertem ds. Kredytów, który porówna dla Państwa ofertę wszystkich banków. Możecie liczyć na naszą kompleksową, profesjonalną i sprawną obsługę. Za naszą pracę pobieramy wynagrodzenie w wysokości 1,9% brutto.

Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebooku codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze aktualne. Sprawdź nas i oceń nas.

Mapa
Kontakt z agentem

Woźniakowski Nieruchomości

Łukasz Jurkiewicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.